Grundtræning

En gang om ugen har vi grundtræning, hvor du kommer i rigtig god form, og bliver stærkere. Dagen starter med en løbeudfordring på Grøndal MultiCenters kunstgræsbane, og senere fordeles eleverne på 4 forskellige hold.

Power & styrke

På power & styrke holdet er; Adem, Andreas, Erya, Frederik, Jonas, Michael, Mathias, Philip & Usama

Jeppe Skjerning

jeppe@idraetsskolen.net

daniele

Daniele Berardino

daniele@idraetsskolen.net

daniele

ANDERS

idrætsassistent

Zumba

På zumba holdet er; August, Anna, Beneen, Cille, Felix, Lars. Lisa, Mostafa, Mohamed, Narmeen, Rikke, Sara H.L., Sara T., Simone, Sari, Stine, Sussie, Zakaria & Tobias

Jette Wedele

jette@idraetsskolen.net

Morten Lyhne

morten@idraetsskolen.net

Megi

idrætsassistent

Boksning

På bokseholdet er; Anders, Cecilie, Elisa, Johan, Lotfi, Niclas, Olivia, Oskar, Simon, Morten & Rahim

Tonni Frandsen

tonni@idraetsskolen.net

martin

MARTIN

idrætsassistent

martin

AMANDA

vikar

Massage

På massageholdet er; Agnes, Christian, Jacob, Karl, Stefani & Trine

Tina Wallenstrøm

tina@idraetsskolen.net

cecilie

Cecilie Clausen

cecilie@idraetsskolen.net