Grundtræning

En gang om ugen har vi grundtræning, hvor du kommer i rigtig god form, og bliver stærkere. Dagen starter med en løbeudfordring på Grøndal MultiCenters kunstgræsbane, og senere fordeles eleverne på 4 forskellige hold.

Power & styrke 🏋️‍♂️

På power & styrke holdet er; Agnes, Andreas, Daniel, Erya, Seda, Frederik, Hossein, Jonas, Morten, Sussie, Tor & Zakaria

Jeppe Skjerning

jeppe@idraetsskolen.net

Daniele Berardino

daniele@idraetsskolen.net

Zumba 💃🕺

På zumba holdet er; Anne-Mette, Caroline, Cecilie L., Cille, Tia, Christian, Helene, Lisa, Mia, Mostafa, Nanna, Olivia, Rasmus, Rikke, Sara H.L., Sara T., Simone, & Stine

Jette Wedele

jette@idraetsskolen.net

Morten Lyhne

morten@idraetsskolen.net

Boksning 🥊

På bokseholdet er; Adem, Anders, Felix, Johan, Lars, Lotfi, Oskar & Niclas

 

Tonni Frandsen

tonni@idraetsskolen.net

Idrætsassistent

MARTIN

Idrætsassistent

Massage & afspænding 💆🏽🧘🏻

På massageholdet er; Arusah, Anna I., Christa, Karl, Narmeen, Simon, Stefani & Sune

 

Tina Wallenstrøm

tina@idraetsskolen.net

Cecilie Clausen

cecilie@idraetsskolen.net